19 Haziran 2018 Salı

Models Own HyperGel Cerise Shine

Herkese merhabalar,

Ne çok zaman oldu değil mi yazmayalı?! Özlediniz mi beni? Ben çok özledim buraları. Barış Toprak doğduktan sonra zamanımın çoğunu ona ayırdım hep. Sonra da çalışmaya başladım ve eve çok iş getirdiğimden oğlumun uyanık olduğu saatler dışında tüm vaktim işlerle uğraşmakla geçti diyebilirim. Şimdi tatildeyim artık. Mümkün oldukça, zaman bulabildikçe, farklı tellerden çalarak kimi zaman oje/nail art, kimi zaman bebek, kimi zaman kitap, kimi zaman da seyahatler hakkında yazılar paylaşma niyetindeyim. Ve bugünkü yazım uzun zaman sonra bir oje tanıtımı olacak: Models Own HyperGel Cerise Shine. 

Models Own HyperGel Cerise Shine

Bu şeker pembesi güzel mi güzel oje Models Own markasına ait HyperGel serisinden bir oje. Bu seri ışıkla işlem yapmadan tırnaklara jel oje görünümü vermeyi vaat eden bir seri. Ve vaadini başarıyla yerine getiriyor bence.  

Models Own HyperGel Cerise Shine
Cerise Shine yoğun bir yapıya sahip bir oje. Sürümü kolay ama kuruma hızı ortalamadan biraz yavaş olabilir. Hızlı kurutucu topcoat yada damlalar ile bu sorun çözülebilir tabi ki. Kalın sürerseniz tek katta da opak görünüm sağlayabilirsiniz. Ama benim tavsiyem çok kalın olmayan iki kat sürmeniz yönünde olur. Kalıcılığını da şöyle anlatayım, Cumartesi sürdüğüm oje Salı günü ilk günkü gibi tırnaklarımda duruyor. Ben çıkarana kadar öyle duracak galiba :D 

Models Own HyperGel Cerise Shine

Daha önce de yazdığım gibi ben pembe ojeleri başkasında çok seviyor ama ne yazık ki kendime yakıştıramıyorum :( Models Own Cerise Shine da ne yazık ki bu fikrimi tam olarak değiştiremedi. Ojenin görüntüsünü, yapısını çok çok sevdim, ellerime bakıp duruyorum ama kendi ellerimde duruşu bence "eeh işte". Ben bir süre önce makyajsaati'nden almıştım bu ojeyi. Hala var mıdır ellerinde bilmiyorum ama bulabilirseniz ve rengini sevdiyseniz bu ojeye bir şans verebilirsiniz diyorum.

Models Own HyperGel Cerise Shine

Kocaman sevgilerimle,
Alice

Not: Bir sonraki yazı neyle ilgili olsun? Yazmamı istediğiniz özel bir konu var mı?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...