1 Ekim 2014 Çarşamba

En sevdiklerim / My favorites: Golden Rose Paris 222

(For English please scroll down and click the “Read in English” button at the end of this post.”) 

En sevdiklerim: Golden Rose Paris 222

Herkese merhabalar,

Beğendiğim bir başka ojeyi sizlere tanıtmak için buradayım: Golden Rose Paris 222.

Golden Rose Paris 222

Golden Rose Paris 222 yeşilimsi turkuaz bir renge sahip. Parlak ve çok hoş bir oje. Ama size göstermek istememin asıl sebebi, bu ojeden farkında bile olmadan iki tane almış olmam ^^ Evet, yaptım bunu. Oje alırken numaralarına bakmam ben genelde. Rengi ve kalitesi önemlidir benim için. Bu ojeden birkaç ay önce çok beğenerek almıştım. Sonra tatilde bir mağazada tekrar gördüm, ve tekrar çok beğendim. Bende olmadığını düşünüp tekrar aldım. Ve ancak tatilden eve döndüğümde ojelerimi yerlerine yerleştirirken farkettim iki tane olduklarını.

Şişesi Eyfel kulesi gibi olan, artık klasikleşmiş Paris serisinden.

Golden Rose Paris 222

Golden Rose Paris ojeler, oje koleksiyonumun büyük bir kısmını kaplıyor. Çünkü renklerini de kalitelerini de epey seviyorum. Tek sorun şişelerinin şeklinden dolayı çok yer kaplıyor oluşu ama bu fiyata bu kalitede olunca katlanılıyor. Aşağıdaki fotoğraflarda da göreceğiniz gibi ilk katta neredeyse opak bir görüntü oluşuyor. İkinci katta ise şişede ne görüyorsanız tırnaklarınızda da o renge sahip oluyorsunuz. Sürüşü ve kuruması da iyi diyebilirim.

Golden Rose Paris 222

Bugünlük benden bu kadar. Daha önce paylaştığım favori ojelerimi burada bulabilirsiniz.

Siz bu rengi beğendiniz mi? En sevdiğiniz turkuaz ojeniz hangisi?

Sevgiler,

AliceEn sevdiklerim / My favorites: Golden Rose Paris 222

Hello everyone,

I’m here to present another nail polish that I like: Golden Rose Paris 222.

Golden Rose Paris 222

For the ones who do not know the brand, I would like to have a few words before I move on with the review. Golden Rose is a Turkish cosmetics brand and it also exports its products to 90 different countries. Especially in the past few years, they started to launch new and great nail polishes. I am mosty satisfied with their product quality, and the polishes are very reasonably priced.

Golden Rose Paris 222 is a bright turquoise-green color. The reason why I wanted to share it with you is that I bought two bottles of it without even knowing it ^^ Yes, I did it. I usually do not look at the numbers or the names of the polishes I buy. What is more important for me is the color and of course the quality.  I bought one of these a few months ago. Then, on holiday, when I saw it in a store, I wanted to have it, again, so I bought it, again. I only realized this when I came back home.

The bottle resembles the Eiffel Tower in Paris and I think this is the reason why the series is called “Paris”.

Golden Rose Paris 222

I guess most of the nail polishes in my collection are from this series. There is a huge variety of colors and I like their quality. As you can see in the photo below, it is almost opaque in one coat.When you apply the second coat, you get exactly the same color you see in the bottle. Application is also flawless.

Golden Rose Paris 222

That’s all for today. You can find my previous favorite polish posts here.

Do you like this color? What is your favorite turquoise polish?

Love,
Alice

5 yorum:

 1. renk harika :)
  banada beklerim www.kiriksemsiye.blogspot.com
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok tesekkur ederim :) Hosgeldiniz bloguma ^^

   Sil
 2. takibe alamadım ne yazık ki sürekli hata verdi umarım kısa sürede takibe alabilirim nail artlarını merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa, neden hata verdi ki acaba? :/ Umarim anlik bir sorundur sadece.

   Sil
 3. Yaa ne zamandır güzel bir mint arıyodum bunu hemen alıcam sanırım :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...