17 Aralık 2014 Çarşamba

Yeni tırnak süsleme malzemelerim / New nail art supplies from Born Pretty Store

(For English please scroll down and click “Read in English” button at the end of this post.”)

Yeni tırnak süsleme malzemelerim

Herkese merhabalar,

Bu yazıda size Born Pretty Store’dan son zamanlarda gelen iki hediyemi göstermek istiyorum. Sponsorlu ya da denemem için gönderilen ürünler değiller bunlar. Paketlerin birini Instagram’daki çekilişlerinden kazandım. Diğeri de “kazanmak için paylaş” (share to win) isimli aktivitelerinden kazandığım bir ürün. Instagramdaki kazananı açıkladıkları yazılarını ve “share to win” ilanını sırasıyla burada ve burada görebilirsiniz.

Born Pretty Store cats and dogs water decals and punk metal round nail decoration studs
Büyütmek için tıklayın.
Çekilişten kazandığım ürün bir tırnak süsleme şanslı kutusuydu. Daha önce yazmış olduğum şu yazıyı okuduysanız, Born Pretty Store siparişlerimin birine bu şanslı kutuyu eklediğimi ve çok sevdiğimi görmüşsünüzdür. Bunu da aynı şekilde çok sevdim. Sevimli kedi ve köpeklerin olduğu water decal seti (Sulu çıkartma ya da tırnak dövmesi diyebiliriz sanırım.), başka bir şık çıkartma seti (Bunu sitelerinde bulamadım.) ve punk metal çember tırnak süsleri. Çember şeklindeki süsleri görünce açıkçası ilk tepkim pek de hoş olmadı çünkü bunlarla nasıl bir tırnak süslemesi yapabileceğimi canlandıramadım kafamda. Ama sonra süper bir fikir buldum. Bir an önce yapıp sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Diğer yandan, kedi köpeklere bayıldım. Daha önce bu tarz bir ürünü hiç kullanmamıştım ve bu denemem için çok güzel bir fırsat olacak. Hatta belki daha önce kullanmamış olanlar için bir “Nasıl kullanılır” yazısı bile hazırlayabilirim. Tekrar düdşündüm de, kesin yazarım ben böyle bir yazı. Takipte kalın ;)

Born Pretty Store BP-04 Stamping Plate
Büyütmek için tıklayın.

“Kazanmak için paylaş” hediyem ise bir tırnak damgası kalıbıydı tabi ki. Ben baykuşu ve dans eden kızı çok beğendiğim için BP-04’ü seçtim. Açıkçası tırnak damgasında çok iyi olduğumu söylemem doğru olmaz ki ben zaten elle çizmeyi (freehand) daha ok seviyorum. Ama yine de istediğimde yeterince iyi kullanabilmek istiyorum. O yüzden de bu paleti kullanmayı sabırsızlıkla bekliyorum.Born Pretty Store 10% off Coupon CodeBorn Pretty Store’da şuan Christmas indirimi var. Eğer bazı tırnak süsleme ürünlerine ihtiyacınız varsa biteye bir göz atmanızı öneririm. Bazı 3 boyutlu dekorasyon setleri 0.99$’dan satılıyor. Ben birkaç gün önce yeni bir sipariş verdim ve ürünlerim yola çıktı ve bana doğru geliyorlar. Ben Born Pretty Store ürünlerinden ve özellikle fiyatlarından oldukça memnunum. Sık sık indirim yaptıkları gibi indirimsiz ürünler için de %10 indirim kazanacağınız bir kupon kodu veriyorlar. Eğer alışveriş yapmak isterseniz WDTX31 indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Bugünlük bu kadar. Yukarıda bahsettiğim ürünlerden hangisini ilk önce denememi istersiniz? Yepyeni bir nail art yazısını çok yakında yayınlayacağım. Daha güzel tırnak süslemeleri görmek için bloğuma üye olmayı unutmayın. (Buraya yada yan sütündaki “follow us” butonuna tıklayın.)


Sevgilerimle,
Alice
New nail art supplies from Born Pretty Store

Hello everyone,

In this post I just wanted to show you two recent nail mails I received from Born Pretty Store. I was not sponsored for those and they were not sent for a review. One of packs was for a giveaway I won on Instagram, and the other one was my gift from their 4th year anniversary share to win activity. (You can see their giveaway winner and share to win announcement on here and here respectively.)

Click to enlarge.
The product I got from the giveaway was a nail art lucky bag. If you read this post I wrote before, you would know I added one of those nail art lucky bags to one of my previous purchases from BPS and I loved it. I loved this one too. There are cute cat and dog  water decals, another set of elegant water decals (I couldn’t find this on their website.) and punk metal round shape nail art decorations. My first reaction to the hollow round shape nail decorations was not that good actually because I couldn’t picture how I would be able to use them. But, then, I had a great idea. I want to create this design and share it with you as soon as possible =) On the other hand, I was very happy when I saw the water decals. I’ve never used them before and I think this is a great opportunity for me to try it out. I might even prepare a “how to” tutorial for the ones who haven’t used them before. On second thought, I’ll surely do it, so don’t forget to follow my blog ;)

Click to enlarge.

The “share to win” prize for me was of course a stamping plate =) I chose BP-04 because liked the owl and the dancing girl on that plate a lot. I can’t say I’m good at stamping. I’m more into freehand nail art anyway. But, I still want to be able to use them well enough. I can’t wait to try them.

Born Pretty Store 10% off Coupon CodeThere are great Christmas sales on Born Pretty Store right now. If you need some nail art supplies (especially studs and rhinestones), I think you should have a look at their online store. Some nail decoration wheels cost only 0.99$. I have placed another order a few days ago and my products are on the way, coming to me. I like their nail art products and their prices. The only problem might be long shipping time. But as long as I get my products, waiting time doesn’t matter for me. Also, if you want to place an order from their website, you can use WDTX31 coupon code for 10% off for regularly priced items.
   
This is all for today. Which of these products do you want me to try out first? Another post with a nail art will be coming up online soon. Subscribe to my blog for more beautiful nail art. (Click here or the "follow us" button on the sidebar.)


Love,
Alice


1 yorum:

  1. nail art ortak sevdamız <3
    blog keşif etkinliğinden geldim bana da beklerim :)
    http://sinempehlivan39.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...